DJI PHANTOM 4 PRO (EU)

6 599,00 zł
Tax included

Posiada system wykrywania przeszkód w 5 kierunkach

DJI Phantom 4 PRO to następca najpopularniejszej serii dronów wyprodukowanych przez firmę DJI.

NOWA KAMERA:

Najnowszy model Phantom 4 PRO wyposażony jest w kamerę z 1-calowym, 20 Mpx sensorem Exmor R (CMOS). Kamera ma również mechaniczną migawkę, dzięki czemu wyeliminowano efekt rolling shutter, czyli zakrzywienie obrazu, który występuje podczas robienia zdjęć w szybkim ruchu, a materiał wideo można teraz rejestrować w rozdzielczości 4K/60fps H.264 oraz 4k/30fps H.265 przy prędkości zapisu zwiększonego do 100 Mb/s.


SYSTEM WYKRYWANIA PRZESZKÓD W PIĘCIU KIERUNKACH:

Dodano komplet dwóch dodatkowych sensorów optycznych z tyłu quadrocoptera, jak i system wykrywania w podczerwieni po bokach platformy, dzięki czemu doskonale wykrywa teraz przeszkody w pięciu kierunkach i unika przeszkód w czterech kierunkach.


INTELIGENTNY SYSTEM WSPARCIA LOTU:

Phantom 4 PRO wyposażony jest w podwójny satelitarny system pozycjonowania GPS/GLONASS oraz w zwiększone pole widzenia. Dzięki zastosowaniu dodatkowych kamer z tyłu drona oraz systemowi podczerwieni po bokach w trybie Beginner i Tripod skanuje teren w odległości do 7 m, obszar skanowany ma kształt stożka o kącie 70° w poziomie i 20 ° w pionie. Dzięki analizie danych z podwójnych modułów IMU oraz obydwu kompasów, dane są na bieżąco analizowane, a błędy korygowane. Oprogramowanie drona konwertuje obraz otoczenia z kamer na trójwymiarową mapę terenu, dzięki czemu loty nowym Phantomem są znacznie bezpieczniejsze i bardziej przewidywalne zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w zamkniętych pomieszczeniach.


INTELIGENTNE TRYBY LOTU:

Active Track:

Quadrocopter wykrywa obiekt, za którym będzie podążać. Dostępne są 3 tryby tej funkcji:

 • Trace – podążanie przed lub za obiektem z jednoczesnym wykrywaniem przeszkód.
 • Spotlight – kamera skierowana na obiekt podczas lotu w dowolnym kierunku.
 • Profile – podążanie z prawej i lewej strony obiektu.
Draw:

Unowocześniona funkcja lotu po punktach. Wystarczy narysować trasę na ekranie, a quadrocopter będzie nią podążać z zachowaniem stałej wysokości. Dostępne są 2 tryby Draw:

 • Standard – znany z poprzedniej wersji, w której Phantom 4 podąża trasą z zadaną prędkością i kamerą skierowaną do przodu,
 • Free – dron porusza się po wyznaczonej trasie tylko na polecenie. Kamera może być skierowana w dowolnym kierunku.
TapFly:

Lot w kierunku zaznaczonym na ekranie podglądu. Dzięki temu możliwy jest obrót quadrocopterem przy pomocy drążków, kadrowanie obrazu oraz zmienianie kierunku lotu za pomocą dotyku ekranu. Dostępne są 3 tryby TapFly:

 • TapFly Forward – lot do przodu.
 • TapFly Backward – lot do tyłu.
 • TapFly Free – lot po prostej w wybranym kierunku z jednoczesnym obrotem drona wokół własnej osi (nie działa wykrywanie przeszkód).
Return to Home:

Usprawniony tryb powrotu do domu. Phantom zapisuje przebytą trasę, a w razie utraty sygnału z nadajnika, wraca tą samą drogą,dostosowując lot do przeszkód na wytyczonej drodze. Jeśli wykryje teren nienadający się do lądowania (np. znajdzie się nad wodą), wówczas zawiśnie w powietrzu i automatycznie przekaże informacje operatorowi o swoim położeniu.

Gesture:

W tym trybie zdjęcie selfie może być wykonane przy pomocy samych gestów rąk, bez potrzeby trzymania aparatury sterującej.


WYDŁUŻONY CZAS LOTU:

Nowy akumulator o zwiększonej pojemności do 5870 mAh pozwala na lot do 30 min.


AUTOMATYCZNA ELIMINACJA ZAKŁÓCEŃ:

Nadajnik Phantoma 4 PRO posiada zintegrowany system transmisji wideo HD Lightbridge 5.8 GHz, z możliwością automatycznego przełączania pomiędzy częstotliwościami 5.8 i 2.4 GHz, by wyeliminować ewentualne zakłócenia. Maksymalny zasięg quadrocoptera na otwartej przestrzeni to 3,5 km.


MOŻLIWOŚCI:

Phantom 4 PRO posiada pozostałe funkcje jak jego poprzednik. W trybie Sport potrafi osiągnąć prędkość do 72km/h, a dzięki aplikacji DJI GO operator ma pełną kontrolę nad telemetrią, poziomem naładowania akumulatora oraz ustawieniami kamery, jak również inteligentnymi trybami lotu. Aplikacja posiada możliwość synchronizacji i zapisywania historii lotów na koncie użytkownika oraz podstawowej edycji nagranego materiału wideo i łącznie z zamieszczeniem go na portalach społecznościowych, jak również streamingu na żywo (wymagany dostęp do sieci).

W zestawie:
 • Quadrocopter Phantom 4 PRO,
 • Nadajnik RC,
 • Akumulator 5870 mAh,
 • Śmigła (8 szt),
 • Ładowarka,
 • Kabel AC,
 • Blokada gimbala,
 • Kabel USB OTG*,
 • Kabel USB*,
 • Karta micro SDHC 16GB*,
 • Walizka*.

*Element niepodlegający gwarancji producenta

Dane techniczne producenta: https://www.dji.com/phantom-4-pro/info#specs

Pytania (0)

Nie ma jeszcze pytań klientów.


Twoje pytanie zostało wysłane do naszego zespołu. Dziękujemy!
Zadaj pytanie
Ukryj
Captcha

Zobacz także

Pytania (0)

Nie ma jeszcze pytań klientów.


Twoje pytanie zostało wysłane do naszego zespołu. Dziękujemy!
Zadaj pytanie
Ukryj
Captcha